IV Małopolski Konkurs Literacki „Podróże dalekie i bliskie”

Fundacja Wspierania Edukacji i Kultury „Synergia”  pragnie zaprosić uczniów i nauczycieli szkół podstawowych do udziału w IV Małopolskim Konkursie Literackim „Podróże dalekie i bliskie”

Patronat nad konkursem objęła pani Magdalena Marszałek
Burmistrz Tuchowa

Wakacje i początek jesieni to czas wędrówek po najbliższej okolicy, ale także czas podróżowania po Polsce i świecie, spotkań z interesującymi ludźmi, obserwacji życia w innych krajach, czas odkrywania uroków znanych i zapomnianych miejsc. Konkurs, który proponujemy już po raz czwarty, ma na celu zatrzymanie ulotnych chwil, jakie przyniosły wyprawy naszych uczniów, uwrażliwienie ich na różnorodność otaczającego świata i ludzi, a także ma dać możliwość podzielenia się z innymi ciekawymi wspomnieniami. W ubiegłym roku na prośbę nauczycieli konkurs został rozszerzony o poziom edukacji wczesnoszkolnej.

Wszystkie informacje dotyczące konkursu oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się w dołączonym do niniejszego pisma regulaminie. Publikowane one będą także na stronie internetowej Fundacji Wspierania Edukacji i Kultury „Synergia”: www.synergia.tuchow.pl

Zapraszamy do udziału w konkursie.

W imieniu organizatorów:
Katarzyna Skrzyniarz
 k.skrzyniarz@synergia.tuchow.pl
tel: 793 148 150