Szkolenia dla nauczycieli

Listopad 2016

Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w naszych listopadowych szkoleniach dla nauczycieli. Podczas warsztatów uczestnicy poznają podstawy dydaktyki cyfrowej, metodykę pracy z wykorzystaniem TIK na lekcjach oraz najprostsze bezpłatne internetowe narzędzia, które można wykorzystać w pracy z uczniami. Uczestnicy nauczą się również tworzyć proste quizy, które z powtórki materiału mogą uczynić świetną zabawę.

„TIK dla początkujących”

  1. Wprowadzenie do dydaktyki cyfrowej.
  2. Strony internetowe przydatne w edukacji.
  3. Tworzenie prostych quizów.

Czas trwania –  4 godziny

Cena – 80 zł.

 

Nauczycielom, którzy są zainteresowani „pracą w chmurze”, a w szczególności przechowywaniem plików, tworzeniem dokumentów, atrakcyjnych formularzy, prezentacji, rysunków lub arkuszy on-line proponujemy szkolenie  z Dysku Google. Podczas warsztatów uczestnicy nauczą się praktycznego wykorzystania jego możliwości, dowiedzą się również, w jaki sposób można udostępniać zasoby dysku oraz jak wykorzystać narzędzia Dysku Google podczas pracy zespołowej z uczniami.

„Praca w chmurze – Dysk Google”

  1. Podstawowe informacje o Dysku Google.
  2. Dysk Google jako „wirtualny pendrive”.
  3. Narzędzia on-line: dokumenty, arkusze, rysunki, prezentacje, formularze.
  4. Praca zespołowa z dokumentem.
  5. Udostępnianie zasobów Dysku Google.

Czas trwania –  4 godziny

Cena – 80 zł.

 

Zajęcia odbywają się w grupach od 8 do 12 osób (po zebraniu grupy) i mają charakter warsztatowy. Przez tydzień po zakończeniu szkolenia uczestnicy mają możliwość dodatkowych, bezpłatnych konsultacji on-line.

Miejsce i termin:

Tarnów – 18.11.2016 r.

Dąbrowa Tarnowska  – 25.11.2016 r.

Zgłoszenie zawierające: imię, nazwisko, miejsce pracy, numer telefonu oraz nazwę szkolenia proszę przesłać na adres: biuro@synergia.tuchow.pl